HIGH QUALITY, HARD TO GET AND CUSTOM ELECTROLYTIC CAPACITORS FOR POWER SUPPLIES, DISPLAYS, TVs, MOTHERBOARDS AND MORE!

Seasonic SSR-550RM Vs CoolerMaster V550S

Zatím jedno vlákno, časem se uvidí.

Seasonic SSR-550RM Vs CoolerMaster V550S

Postby Thorleif » June 9th, 2015, 9:45 am

Dobrý den, rád bych se Vás zeptal na doporučení, který ze dvojice těchto zdrojů by jste mi doporučil. Popřípadě jiný, myslím, že vzhledem ke komponentům které budu mít v sestavě osazeny (i5 4690k a Gigabyte G1 GTX 980) by snad mohla být vyhovující i nějaká 450W-500W (karta si dle techpowerup vezme v maximu kolem 340W) varianta. Objednávat bych chtěl z czc, kde u toho CM píšou, že je osazen japonskými kondenzátory, takže by mělo jít o druhou revizi.

Omlouvám se, že přepisuju dotaz, který jsem napsal do diskuze na PCtuningu pod test Seasonicu. Jelikož už je to nějakou dobu, co článek vyšel, tak jsem se obával, že do diskuse již nezavítáte. Prosím tedy o shovívavost, nejde o spam... Snad. :)
Thorleif
New Member
 
Posts: 1
Joined: June 9th, 2015, 9:41 am

Re: Seasonic SSR-550RM Vs CoolerMaster V550S

Postby Behemot » June 10th, 2015, 3:48 am

Psal jsem tam…v podstatě druhá revize V550S je jasná, ale sežeňte to u nás, že. Dost pravděpodobně většina bochodů ani neví, že nějaké verze jsou (dokonce existují 3 verze krabic - první CM VS, pak V Semi Modular ale ještě se stejným vnitřkem, a nakonec ta pozdější V Semi Modular s kvalitním osazením a pomalejším větrákem) a jen berou aktuální info z webu CM, kterej jim taky neřekne, že je těch verzí krapet víc. Nejlíp ať pošlou fotku ze skladu a uvidíte.

Pokud to bude starší verze, no, je na zvážení, jestli risknete Teapa s pětiletou zárukou a o něco rychlejší ventilátor. Pořád by to mělo být tišší než Seasonic, pořád tomu funguje ochrana proti přetížení a má to lepší regulaci napětí i nižší zvlnění.

Taky můžu stále nabídnout něco z recenze se slevou :)
User avatar
Behemot
Administrator
 
Posts: 435
Joined: November 28th, 2014, 8:57 am
Location: CZ


Return to Všechno

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron